آگهی های تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا با وجود بیش از 22000 رشته و 1100 کالج و دانشگاه یکی از مهمترین مقاصد تحصیلی محسوب می ‌‌شود.

جالب است بدانید که استرالیا دارای سومین جایگاه از لحاظ بیشترین تعداد دانشجوی خارجی پس از انگلیس و امریکا می باشد و این در حالیست که استرالیا تنها 23 میلیون نفر جمعیت دارد! در میان 100 دانشگاه برتر دنیا 7 دانشگاه استرالیایی به چشم می خورد. استرالیا 5 شهر از 30 شهر برتر دنیا برای تحصیل و مناسب دانشجویان را داراست. عواملی که باعث می شود این کشور برای تحصیل مناسب باشد شامل مقرون به صرفه بودن، کیفیت بالای زندگی و فرصت های شغلی می باشد.
اگر قصد تحصیل یا ادامه تحصیل در استرالیا دارید ویزاکاران: نیازمندی درج آگهی رایگان خدمات دهندگان ویزای تحصیلی و تحصیل در استرالیا میباشد که میتواند شما را در این راه یاری نماید.
تحصیل در استرالیا از کیفیت بالایی برخوردار است, گفته می شود که هزینه زندگی دانشجویی برای فرد مجرد در استرالیا سالانه معادل ۱۹۸۳۰ دلار استرالیا می باشد, این مبلغ جدای از شهریه دانشگاه بوده و بسته به شیوه زندگی شما متفاوت خواهد بود, دانشجویان متأهل باید سالانه ۶۹۴۰ دلار به ازای همسر و ۲۹۷۰ دلار به ازای هر یک از فرزندان خود به این مبلغ اضافه نمایند.
شکی نیست که در استرالیا در ازای پولی که می پردازید، بیشترین بهره را می برید. ارزش پول در استرالیا به مراتب بالاتر از دیگر نقاط جهان از جمله ایالات متحده امریکا و بریتانیا است. مردم استرالیا از یکی از بالاترین استانداردهای جهانی زندگی برخوردار هستند.

جستجوی مرتبط
آگهی های تصادفی تحصیل در استرالیا
آگهی های ویزای تحصیلی