آگهی های تور قشم , ارزان

تور قشم

تور قشم: قِشم بزرگترین جزیره ایران و خلیج فارس واقع در تنگه هرمز است. این جزیره در دوران ساسانیان ابرکاوان نام داشته‌است. شهرستان قشم بخشی از استان هرمزگان است که خود جزیره قشم را شامل میشود.

تور قشم هوایی , تور قشم زمینی با قطار یا اتوبوس در ویزاکاران معرفی میگردد.

تور قشم از تهران و اصفهان و شهرهای دیگر ایران توسط مجریان مستقیم این تور در ویزاکاران معرفی میگردد.

تور لحظه آخری قشم نیز برای آن دسته از گردشگرانی که همیشه آماده سفر هستند ایده آل است.

قشم نام امروزى جزيره و نام شهر بندرى جزيره‌اى است در آب‌هاى خليج فارس. اين جزيره در منابع اسلامى، تا حدود سده دهم هجرى، به نام‌هاى ديگرى مانند کاوان يا بنى‌کاوان و لافت شهرت داشته است. مسعودى در مروج‌الذهب، (نوشته‌اى از اوايل سده‌ى چهارم هجرى)، در شرح جزاير خليج فارس مى‌نويسد: «از آن جمله جزيره لافت است که آن را جزيره بنى‌کاوان گويند.

یکی از بخش های هیجان انگیز سفر به قشم، تست کردن و خوردن غذاهای محلی و جنوبی میتونه باشه، که اکثر اونها با ماهی درست میشه. علاوه بر ماهی، زنان این جزيره از ميگو، خرچنگ، گوشت، خرما، آرد، شکر و حبوبات انواع غذاهاى خوشمزه و اشتها آور درست می‌کنن، که حیفه در سفر به این جزیره اونا رو تست نکنین. غذاهایی مثل زیبونی که از غذاهای محلی و البته رسمی مردم این جزیره ست و معمولا در جشن ها و عروسی ها سرو می‌شه، همینطور میگو سوخاری و صدف ملوک که صید اونها به عهده خانم هاست، چون به صبر و حوصله زیادی برای صید نیاز داره. 

قشم یکی از قطب های بزرگ و مناسب خرید توی ایرانه که هر ساله مسافران زیادی رو به خودش جذب میکنه. یکی از سوغات و صنایع دستی قشم لباس های زنانه با نوار دوزی های خاصه که بهشون شک بافی گفته میشه و از در هم تابیدن و بافتن نخهای فلزی و الیاف گوناگون درست میشه که البته با گذشت زمان این نوع صنایع دستی به قالی بافی و گلیم بافی و حصیر بافی تغییر کرده و کمتر به چشم میخوره، گلیم های دستباف زنان قشم هم که ظرافت خاص و سادگیه عجیبی داره و این روزها توی دسته سوغات این جزیره قرار گرفته که می‌تونین این سوغات رو از بازار قدیم قشمتهیه کنین. اگر هم دوست دارین ساعاتی رو به گشت و گذار در مراکز خرید مدرن این شهر بگذرونید.

مرکز خرید ستاره قشم ، مجتمع تجاری سیتی سنتر قشم، بازار پردیس و مجموعه دو دلفین درگهان انتخاب خوبی در بین مراکز خرید قشم هستند.

تور قشم ارزان را در ویزاکاران از طریق گردهم آوردی آژانس های مسافرتی برگزار کننده این تور ارائه مینماییم تا قدم مثبتی جهت سهولت در امر جستجوی تور قشم و پیشرفت صنعت گردشگری این جزیره زیبا برداشته باشیم.

تور قشمتور قشم ارزانتور ارزان قشمتور قشم 96 , قیمت تور قشمتور قشم نوروز 96تور قشم تابستان 96تور قشم پاییز 96تور قشم از تهرانتور قشم لحظه آخری , تور قشم هوایی , تور قشم زمینی , تور قشم با قطار , تور قشم با اتوبوس , تور قشم از اصفهان , تور لحظه آخری قشم از تهران , تور لحظه آخری قشم از اصفهان

آگهی های تصادفی تور قشم , ارزان
آگهی های تور داخلی