آگهی های مهاجرت به کانادا , اقامت

اقامت و مهاجرت به کانادا

مهاجرت و اقامت کانادا که یکی از بهترین کشورها میباشد سیاست های مهاجرتی و اقامتی بسیار مثبت و بازی داراست. طبق اعلام سازمان ملل متحد، کانادا یکی از بهترین مکان های جهان برای زندگی، کار و مهاجرت است.

کانادا که در حال حاضر به عنوان کشوری با یک سیاست باز مهاجرپذیری و بیش از 34 گروه قومی مختلف شناخته میشود, جز مهاجرت های با کیفیت بالا محسوب میشود.
افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند ویزاکاران: اولین و تنها نیازمندی تخصصی ویزا , مهاجرت , اقامت و خدمات مرتبط با آن از طریق درج آگهی رایگان خدمات دهندگان مهاجرت و اقامت کشورهای مختلف از جمله کانادا , فعالان معتبر در این زمینه را به شما معرفی مینماید.

ادامه مطالب مهم در زمینه مهاجرت به کانادا و اقامت این کشور را پس از مشاهده آگهی هایی که از طرف فعالان معتبر در این زمینه درج گردیده است بخوانید, شما میتوانید از طریق تماس با این موسسات مشاوره اصولی و صحیح دریافت نمایید.

ادامه مطالب مهم در زمینه مهاجرت کانادا و اقامت این کشور:

مهاجرت به کانادا 2017 همراه با ویزاکاران

در اینجا به بررسی روشهای مختلف مهاجرت به کانادا و اقامت این کشور میپردازیم ما در تمام مراحل شما را همراهی خواهیم کرد تا بتوانید به کانادا مهاجرت کنید.

مهاجرت به کانادا در سال 2017 از طریق روش Express Entry (ورود سریع)

سال قبل سیستم ورود سریع یا اکسپرس اینتری جهت مهاجرت به کانادا معرفی شد.اما باید بدانیم که اکسپرس اینتری یک روش مهاجرتی محسوب نمی شود و در واقع یک سیستم جمع آوری، دسته بندی و انتخابی بر اساس میزان امتیاز است.

با راه اندازی سیستم اکسپرس اینتری تغییراتی در برنامه های مهاجرت به کانادا ایجاد گردید.

سال قبل بود که کانادا سیستم Express Entry یا ورود سریع را که در حقیقت امتیاز بندی متقاضیان مهاجرت به کانادا بر اساس توانایی ها و مهارت هایشان است را راه اندازی نمود. در این روش در سال چند بار قرعه کشی انجام می شد و متقاضیان با بیشترین امتیاز انتخاب می شدند. برای ورود به سیستم انتخابی یک حداقل امتیاز در نظر گرفته شده است که در سال گذشته این امتیاز در هر دوره متفاوت بود و گاهی این حداقل امتیاز بالا وگاهی پایین آمد.بر اساس آمار های سازمان مهاجرت کانادا، حداقل امتیاز قبولی در سیستم Express Entry از ماه اکتبر به بعد به طور مرتب کاهش یافت به صورتی که از 489 امتیاز به 484، و سپس به 472 و نهایتا به 461 امتیاز کاهش یافت. در این سیستم مهمترین فاکتوری که تا حدودی هم قبولی متقاضیان را تضمین می کرد "پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی " بود که وجود این فاکتور، به تنهایی دارای600 امتیاز از حداکثر 1200 امتیاز می بود.

البته در آستانه سال 2017 سیستم امتیاز بندی اکسپر انیتری کانادا چند تغییر مهم کرد که یکی از آنها همین مساله که بود که امتیاز دریافت پیشنهاد کار از کارفرمای کانادایی از 600 به 50 امتیاز کاهش یافت که تغییر بزرگی محسوب میگردید.

البته بسیاری از متقاضیان تنها با امتیاز هایی که از فاکتور های دیگر کسب کردند نیز موفق به اخذ اقامت دائم کانادا گردیدند و برای قبولی در سیستم “ورود سریع کانادا” حتما نیاز به داشتن پیشنهاد کاری نیست.

تعداد متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق این برنامه رو به افزایش است و پیش بینی می شود که در سال 2017 میلادی به شمار بیشتری از متقاضیان اقامت دائم کانادا داده شود. درصورت به نتیجه رسیدن پرونده متقاضیانی که در برنامه های قبل از “ورود سریع” اقدام نمودند، پیش بینی می شود که امسال دولت فدرال کانادا تعداد بیشتری را در هر نوبت قرعه کشی قبول نماید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

بطور کلی سرمایه گذار بایستی دارای سه شرط زیرباشد:

1. دارای حد اقل 1,600,000 دلار کانادا دارائی خالص. این دارائی میتواند شامل زمین و منزل و اشیا دیگر باشد. توجه داشته باشید که هیچ لزوم یا اجباری برای اوردن این دارائی به کانادا نیست و این بستگی به تصمیم سرمایه گذار دارد.

این دارائی میتواند در مورد دولت فدرال کلا متعلق به همسر باشد و در مورد ایالت کوبک قسمتی از ان متعلق به همسر و یا حتی میشود بعنوان هدیه به سر مایه گذار هدیه شده باشد البته بشرط اینکه شش ماه از تاریخ ان گذشته باشد.

2. دارای تجربه مدیریت بمدت دوسال ظرف پنج سال گذشته. سرمایه گذار میتواند صاحب موسسه تولیدی یا خدماتی باشد و بتواند دفاتر سود وزیان و مالیاتی ومدارک افراد مستخدم خود را عرضه کند.

یا اینکه مدیر شرکت یا سازمانی و یا قسمتی از یک شرکت یا موسسه ای را با حداقل دو نفر کارمند تما م وقت بعهده داشته باشد.

پس از گزینش از طرف دولت فدرال یا ایالت کوبک سرمایه گذار بایستی یا مبلغ  800,000 3. دلار کانادا را بدون بهره بمدت پنج سال تحت اختیار دولت فدرال یا ایالت کوبک قرار دهد یا به یکی از بانکهای مورد اعتماد دولت اجازه دهد این مبلغ را بجای او وازیز کند و برای انجام این کاربانک مبلغی را حدود 180,000 دلار کانادا بعنوان بهره بانکی و سایر مخارج دریافت خواهد کرد.

ما پس از تصمیم شما برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری تمام مسئولیت های انجام کاررا بعهده خواهیم گرفت وهمراه شما قدم به قدم پرونده شما را تکمیل و به اداره مهاجرت تسلیم کرده و سپس در امادگی شما برای مصاحبه و تعقیب هر گونه پیچ و خمی با شما همکاری خواهیم داشت تا شما به خاک کانادا وارد شوید. ما مطمئن هستیم بعد از اتمام کار شما ما را یکی از معتمدین خود خواهید پذیرفت.

سرمایه گذاری استانی

اغلب استانهای کانادا با دولت فدرال کانادا قراردادی برای انجام کار مهاجرت امضا کرده اند. البته شرائط هر یک با هم متفاوت است . بطور کلی شرائط زیر در مورد اغلب انها صادق است.

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی:

  1. سرمایه گذار استانی بایستی شخصا درامور روزانه فعال بوده و ان موسسه را اداره کند
  2.   مبلغی را در حدود 350000 الی 600,000 دلار کانادا رابستگی به استان مربوطه بعنوان دارائی خالص ارائه کند.این مبلغ برای استانهای مختلف متفاوت است. هیج لزومی برای اوردن این مبلغ به کانادا نیست.
  3. دارای حد اقل سه سال سابقه اداره موسسه یا کارخانه خود و یا مدیریت قسمتی از شرکت یا اداره  ای را داشته باشد.
  4. برای مدت حد اقل یک هقته به ان ایالت سفر کند و اگاهی لازم را برای سرمایه گذاری کسب کند و از پروژه ای را که قبلا به ان استان داده است دفاع کند و مصاحبه شود.
  5. پس از قبولی در مصاحبه برنامه اجرای این سرمایه گذاری را که قبلا به ان استان داده است و مورد تصویب قرارگرفته است را اجرا کند.
  6. در تعدادی از این استان ها بعد از تصویب پرونده مهاجرت بایستی حدود 100,000 دلار کانادارا بعنوان ضمانت اجرادران ایالت ودیعه بگذارد . این مبلغ بعداز اجرای تعهدات باز پرداخت خواهد شد.
  7. سرمایه گذار استانی بایستی حداقل مبلغی را حدود 150,000 یا 200000 دلار را صرف خرید یا تاسیس موسسه یا گارگاهی بکند.

تجربه کاری ملاک کار است نه داشتن تحصیلات عالیه. بجز ایالت بریتیش کالامبیا مابقی ایالت ها مصاحبه را با انگلیسی یا بطور پراکنده ای با زبان فرانسه برقرار میکنند. در مورد ایالت بریتیش کالامبیا این مطلب صادق نیست و متقاضی میتواند با خودش مترجم به مصاحبه ببرد.ضمنا ما هم میتوانیم در مصاحبه شرکت کنیم.

مهاجرت از طریق حرفه شما

چنانچه از طرف یک شرکت کانادانی معتبر کار گرفته باشید که مورد موافقت اداره کار کاناد هم قرار گرفته باشد و دارای دانش کافی زبان و حداقل دوسال تجربه کاری معتبر در رشته خود باشید و امتیاز کافی را هم دارا باشید میتوان برای شما از طریق حرفه ای برای مهاجرت شما اقدام کرد.

ما میتوانیم پرونده شما را بررسی و چنانچه امتیاز کافی و حداقل زبان و غیره را دارا باشید پرونده شما را بجریان بیاندازیم و اگر شانس شما برای موفقیت در این مسیر زیاد نبود از طریق کار در امریکا برای شما عمل کنیم.

مهاجرت از طریق تخصص

چنانچه شما بتوانید امتیازات کافی را از نظر سن تحصیلات سابقه کاری بخصوص نوع تجربه کاری شما که بتواند در رده مورد قبول ان او سی قرار بگیرد و زبان اول و دوم و امتیازات همسر و غیره بخصوص راداشته باشیدو مضاف بر ان هم اگر کاری را هم از طرف یک کارفرمای کانادائی معتبر که به تصویب اداره کار کانادا رسیده باشد  تا امتیازات شما را هم بیشتر کند میتوان از طریق تخصص کاری کانادا برای شمااقدام کرد.

اداره مهاجرت اخر هر ماه برای انتخاب متقاضی مهاجرت از طریق تخصص کنکور برقرار میکند که از میان شرکت کنند گان که قبلا ثبت نام کرده اند افراد با حد اکثر امتیاز را انتخاب میکند و به انها اعلام میداردکه مدارک را تهیه کرده و ظرف 60 روز به اداره مهاجرت تحویل دهند.

ما میتوانیم پرونده شما را بررسی و چنانچه امتیاز کافی و حداقل زبان و غیره را دارا بودید پرونده شما را بجریان بیاندازیم و اگر شانس شما برای موفقیت در این مسیر زیاد نبود و یا در کنکور ماهیانه موفق نشدیداز طریق کار در امریکا برای شما عمل کنیم و هزینه پرداختی را بعنوان اولین قسط مهاجرت به امریکا را از طرف شما قبول کنیم

مهاجرت از طریق مهارت در کار کبک

چنانچه تجربه شما در یکی از مشاغل دولت فدرال کاناد نیست ما میتوانیم پرونده شما را از طریق ایالت کبک بجریان بیاندازیم.

اداره مهاجرت ایالت کوبک شرائط خاص خودش را دارد که شما میبایستی دارای ان شرائط باشید.

اگر زبان فرانسه را میدانید این مسیر بسیار سهل تر خواهد شد در غیر اینصورت میتوانید زبان فرانسه خود را تقویت و در این مسیر موفق شوید.

زمان رسیدگی به پرونده شما از طرف دولت کبک نسبتا سریع است.

مهاجرت از طریق تحصیلات در کانادا

کانادا کشوری است دارای دانشگاهها و کالج های بسیار معتبر

از یک دانشگاه، کالج یا مرکز آموزشی معتبر پذیرش داشته باشد.

داشتن مدرک زبان انگلیسی برای دریافت ویزای دانشجویی الزامی است.در صورت نداشتن مدرک زبان قبل از شروع تحصیل باید ابتدا در دوره های زبان انگلیسی در کانادا شرکت کنید.

برای اخذ پذیرش از دانشگاههای طراز اول کاناد داشتن نمرات بالا در دروس تخصصی و معدل بالا  الزامی است.

همچنین باید وجود توان مالی کافی برای تامین مخارج تحصیل، زندگی در کانادا و برگشت به کشورتان را اثبات نمایید.

شما می توانید از کالج ها یا دانشکد ه ها ویزای پذیرش دریافت کنید و با در دست داشتن پذیرش و مدارک لازم می توانید تقاضای ویزای دانشجوئی نمائید.

ما میتوانیم درانتخاب دانشگاه مناسب وگرفتن پذیرش وگرفتن ویزای دانشجوئی به شما یاری دهیم.

مهاجرت از طریق بستگان نزدیک استانی

چنانچه بستگان نزدیکی دریکی از ایالات زیر دارید وشما یکی از این بستگان از قبیل برادر وخواهر یا پسرو دختر عمو و پسر یا دختر دائی, هستنید میتوانید از این طریق به کانادا مها جرت کنیداین ایالت ها بدین قرارند:

البرتا

ساسکاچوان

مانیتوبا

نوواسکوشیا

پرینس ادوارد ایلند

مهاجرت به کانادا از طریق فامیل

می توانید یکی از فامیل های خود را که ازطرف اداره مهاجرت به کانادا مجاز اعلام شده به عنوان مقیم به کانادا دعوت کنید.

افرادی که تضمین کننده عضو خانواده می شوند در بعضی اوقات 3 سال وبعضی اوقات تا 10 سال متعهد تمام مخارج آن فرد خواهند بود.

افراد مجاز فامیل:

همسر

  والدین – پدر و مادر

فرزندان - فرزند خوانده

خواهر و برادر که والدین خود را از دست داده اند.

شما می توانید یک فرد را بعنوان فامیل به کانادا بیاورید به شرط اینکه بستگان دیگری (عمه ، عمووافراد ذکر شده دربالا ) نداشته باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق تقاضای کار

شما می توانید بعنوان یک کارگر غیر دائم برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده و در کانادا مشغول کار شوید. برای انجام این کار شما احتیاج به استخدام در یک شرکت کانادائی دارید.

این استخدام بایستی از طرف سازمان خدمات کانادا مورد تائید قرار گیرد . پس از این تائید می توان از طریق اداره مهاجرت تقاضای اجازه کار کنید.

ما درپیدا کردن شرکت و گرفتن تائیدیه از سازمان خدمات کانادا وگرفتن اجازه کار ازمهاجرت کانادا به شما خدمات خواهیم داد.

اقامت کانادا از طریق پرستار سرخانه

با برنامه پرستار سرخانه شما می توانید از طریق پرستاری کودکان و افراد کهنسال برای اقامت دائم در کانادا اقدام کنید برای انجام این کار احتیاج به استخدام از طرف یک خانواده دارید . شرایط لازم برای استخدام این است که شما دارای دیپلم متوسطه ومعلومات لازمه در رشته مربوطه بوده و بطور دائم به مدت يک سال در ظرف سه سال گذشته کار کرده باشید یا بمدت شش ماه در همین رشته در موسسه ای آموزش دیده باشید.

و همینطورمایل باشید که بمدت دو سال در خانواده ای که به شما حقوق و محل و مزایا می د هد زندگی کنید و در رشته خود در منزل مشغول بکار باشید.

زبان انگلیسی شما بایستی باندازه ای باشد که بتوانید بطور مستقل قادر به اداره خود باشید . پس از پایان این دو سال شما می توانید تقاضای اقامت دائم کرده واگر تخلفی نکرده باشید تقریباً بطور خود کار مقیم شوید.

برنامه مهاجرت والدین، پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها به کانادا در سال 2017

از تاریخ 4 ژانویه سال قبل این برنامه بسیار پرطرفدار، بازگشایی شد و قرار است در سال 2017 نیز ادامه داشته باشد. تحت این برنامه والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ های شهروندان و افراد مقیم کانادا واجد شرایط اقامت دائم کانادا می باشند.

مهاجرت به کانادا , اقامت کانادا , اخذ اقامت کانادا , اقامت در کانادامهاجرت به کانادا از طریق تحصیل , مهاجرت به کانادا از طریق تخصص , مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج , مهاجرت به کانادا از طریق کار , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری , مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی , مهاجرت به کانادا 2016 , مهاجرت به کانادا از طریق کبکمهاجرت به کبکمهاجرت به کبک 2016 , شرایط مهاجرت به کانادا , هزینه مهاجرت به کانادا , هزینه اقامت کانادا , شرایط اقامت کانادا , هزینه زندگی در کانادا , اقامت دائم کانادا , وکیل برای مهاجرت به کانادا , پناهندگی کانادا , مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی , شرایط پناهندگی کانادا , اقامت دائم کانادا وکیل مهاجرت کانادا

جستجوی مرتبط
اخذ اقامت کانادا اقامت کانادا اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت مهاجرت به کانادا مدارک لازم اقامت کانادا خدمات مهاجرت به کانادا اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری اقامت کانادا تضمینی اقامت کانادا فوری هزینه اقامت کانادا شرایط اقامت کانادا نحوه اقامت کانادا اقامت دائم کانادا از طریق کار مهاجرت تضمینی کانادا اقامت کانادا با خرید ملک اقامت کانادا برای همسر اقامت کانادا برای فرزند اخذ اقامت کانادا برای مهندسین اقامت کانادا برای متخصصین اقامت کانادا برای تجار اقامت کانادا برای بازرگانان مهاجرت به کانادا برای مهندسین مهاجرت به کانادا برای پزشکان اقامت کانادا برای فرزند مهاجرت به کانادا برای متخصصین اقامت کانادا برای سرمایه گذاران اقامت کانادا برای همسر اقامت کانادا از طریق برنامه سرمایه گذاری کبک اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک اقامت کانادا با سرمایه گذاری اقامت کانادا از طریق خرید ملک اقامت کانادا با ثبت شرکت اخذ اقامت دائم کانادا اقامت کانادا از طریق کبک اقامت کانادا از طریق برنامه کبک مهاجرت به کبک مهاجرت از طریق کبک مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج مهاجرت کاری به کانادا مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک مهاجرت به کانادا از طریق اجاره خانه روش مهاجرت به کانادا راهنمای مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا آسان مهاجرت آسان کانادا مهاجرت ارزان کانادا اقامت ارزان کانادا شرایط اقامت ارزان کانادا مهاجرت به کانادا ارزان قیمت مهاجرت کانادا تضمینی اقامت تضمینی کانادا قیمت خانه در کانادا خرید خانه در کانادا قیمت خانه در کانادا مهاجرت به کانادا از طریق کبک مهاجرت به کانادا با کبک مهاجرت به کانادا از طریق تخصص مهاجرت به کانادا با تخصص اقامت کانادا از طریق کار اقامت کانادا از طریق تخصص مهاجرت از طریق کار به کانادا وکیل برای اقامت دائم کانادا مهاجرت به کبک 2016 مهاجرت کبک 2016 محاسبه امتیاز کبک جدول امتیاز بندی کبک 2015 سایت مهاجرت کبک لیست مشاغل مورد نیاز کبک 2016 مهاجرت به کبک 2017 مهاجرت به کانادا 2016 اقامت کانادا 2016 شرایط اقامت کانادا 2016 شرایط زندگی در کانادا قوانین جدید مهاجرت به کانادا قوانین مهاجرت به کبک قوانین مهاجرت به کانادا از طریق کبک 2016 مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت ثبت شرکت در کانادا برای مهاجرت مهاجرت به کانادا از طریق کار مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی وکیل پناهندگی در کانادا شرایط ویزای کار کانادا ویزای کار کانادا 2016 مشاغل مورد نیاز در کانادا لیست رشته های کبک وکیل مهاجرت به کانادا ارزانترین راه مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا از طریق فامیل اقامت دائم کانادا هزینه ثبت شرکت در کانادا ویزای مولتیپل
آگهی های تصادفی مهاجرت به کانادا , اقامت
آگهی های مهاجرت و اقامت
ثبت شرکت و اقامت گرجستان

آژانس مسافرتی, خدماتی ویزا و اقامت گرجستان:سحر تور
تلفن :0210000

اقامت اروپا از طریق تمکن مالی

اخذ ویزا و اقامت:موسسه حقوقی افق ملل
تلفن :02100000


اخذ اقامت ترکیه و گرجستان

خدمات اقامت و ثبت شرکت: سراج آرام
تلفن :021000000