آگهی های وقت سفارت کانادا

1396/03/10
وقت سفارت کانادا همراه با مرجع رسمی وقت سفارت کانادا
توان آگهی 5

وقت سفارت کانادا همراه با مرجع رسمی وقت سفارت کانادا و کارشناسان وقت سفارت کانادا افرای که قصد اخذ ویزای کانادا دارند مانند روال اخذ ویزا برای تمامی کشورها قبل از هرچیز باید درخواست وقت سفارت کانادا را داشته باشند, در اینجا  مطالب مهمی در اینباره برای شما متقاضیان عزیز آماده کرده ایم که با مطالعه این مطالب دید بازتری نسبت به مقوله وقت سفارت کانادا فوری و تضمینی پیدا خواهید کرد. برای تعیین وقت سفارت کانادا به مرجع کاملا تخصصی وقت سفارت کانادا مراجعه فرمایید تا با بهترین و معتبرترین فعالان این ح

مرجع وقت سفارت کانادا / تلفن :02188674642-09129343667

وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا: مسافر برای گرفتن وقت سفارت کانادا تضمینی و فوری به دو صورت اقدام می نماید:

انواع درخواست وقت سفارت کانادا

درخواست کاغذی (draft):

مسافر باید تمامی مدارک خود را ترجمه با مهر دارالترجمه رسمی و  تایید دادگستری  آماده نماید و به یکی از کنسولگری های سفارت کانادا در شهرهای  آنکارا، استانبول یا ابوظبی مراجعه نماید تا مدارک را به سفارت تحویل دهد. با توجه به قانون جدید انگشت نگاری، حضور فرد الزامی است. پس از تحویل مدارک و انجام انگشت نگاری درخواست وی  در سفارت ثبت می شود و باید منتظر جواب بماند. لازم به توضیح است که هزینه ی ویزا باید از طریق بانک به حساب سفارت واریز گردد و رسید آن به همراه مدارک به کارگزاری تحویل داده شود. پس از تحویل مدارک به سفارت فرد یک کد پیگیری (Tracking ID) دریافت می کند که از طریق آن می تواند وضعیت پرونده ی خود را از ابتدا تا انتها از طریق سایت کارگزاری سفارت (VAC) پیگیری کند.

درخواست آنلاین وقت سفارت کانادا

تفاوت وقت سفارت آنلاین کانادا با کاغذی این است که در حالت آنلاین مدارک به صورت اسکن شده داخل سایت قرار میگیرد.

برای انجام درخواست وقت آنلاین کانادا ابتدا باید یک حساب کاربری داخل سایت سفارت کانادا باز نمایید.

پس از انجام تاییدیه آنلاین صلاحیت متقاضی میتواند برای وقت سفارت مثلا در آنکارا اقدام نماید.

در انتهای کار متقاضی یک شماره پرونده و برگه انگشتنگاری دریافت میکند که تمامی پیگیریهای امور مربوطه از طریق همین کد یا شماره پرونده انجام میگیرد.

توجه داشته باشید تمامی هزینه ها تنها از طریق کارت اعتباری صورت میپذیرد و باید تمامی مدارک را به صورت اسکن شده داشته باشید.

پس از اتمام مراحل ثبت نام آنلاین، متقاضی یک ماه فرصت دارد برای انگشت نگاری به یکی از نمایندگان کنسولگریهای سفارت کانادا در آنکارا، استانبول، ارمنستان و ابوظبی دبی مراجعه نماید و پس از 25 روز طبق اعلام سفارت نتیجه درخواست آنلاین را دریافت نماید.

وقت سفارت کانادا,گرفتن وقت سفارت کانادا,تعیین وقت سفارت کانادا,وقت فوری سفارت کانادا,وقت سفارت کانادا تضمینی,وقت سفارت کانادا در آنکارا,وقت سفارت کانادا در استانبول,وقت سفارت کانادا در دبی,وقت سفارت کانادا در ارمنستان,وقت سفارت کانادا در ابوظبی از طریق متخصصان وقت سفارت امکانپذیر است.

برای تعیین وقت سفارت کانادا از طریق فعالان معتبر معرفی شده در همین بخش اقدام نمایید.

آگهی های تصادفی وقت سفارت کانادا
آگهی های وقت سفارت

وقت سفارت آلمان

آژانس هواپیمایی ویزا و تور:نوای آسمان
تلفن :021123

وقت سفارت ایتالیا

آژانس هواپیمایی ویزا و تور:نوای آسمان
تلفن :09300662580

وقت سفارت آلمان , فوری , هزینه وقت سفارت توافقی

خدمات ویزا, آژانس مسافرتی ویزا و تور, آتالند
تلفن :021000000

وقت سفارت آلمان , ایتالیا , کانادا , فرانسه

آژانس مسافرتی اخذ ویزا و تور:یزدان گشت سفیرا
تلفن :03110000