آگهی های ویزای آلمان

ویزای آلمان اخذ ویزای آلمان ویزای آلمان تضمینی ویزای آلمان فوری تضمینی:

ویزای توریستی آلمان به افرادی تعلق می‌گیرد که قصد بازدید از این کشور را دارند و برای مدت معینی درآلمان اقامت خواهند داشت.
برای تقاضای ویزای آلمان , ویزای کشورهای شنگن حضور متقاضی الزامی است و مصاحبه انجام می‌گیرد. دریافت فرم تقاضای ویزا، از طریق وب‌سایت سفارت آلمان در تهران و همین‌طور مراجعه‌‌ حضوری به سفارت امکان‌پذیر است ولی وقت مصاحبه به صورت تلفنی به متقاضیان داده نخواهد شد. فرم اینترنتی درخواست ویزا را باید به صورت پرینت‌شده به همراه مدارک دیگر، روز انجام مصاحبه ارائه دهید.
افرادی که قصد دریافت ویزای آلمان را دارند ویزاکاران نیازمندی تخصصی ویزا و سفر از طریق درج آگهی رایگان خدمات دهندگان ویزای توریستی خدمات آنها را به گردشگرانی که قصد سفر به کشورهای مختلف از جمله آلمان را دارند معرفی مینماید.

آلمان جز کشورهای اروپایی محدوده شینگن میباشد که با مراجعه به بخش ویزای شینگن میتوانید با موسسات فعال در زمینه اخذ ویزای شینگن آشنا شده و برای سفر به آلمان اقدام نمایید.

ویزای آلمان , شرایط ویزای آلمان , هزینه ویزای آلمان , قوانین ویزای آلمانویزای آلمان فوریویزای آلمان تضمینی , مدارک ویزای آلمان , ویزای توریستی آلمانوقت سفارت آلمان , سفارت آلمان

در حال حاضر و در تاریخ اردیبهشت 96 نکاتی که در سایت سفارت آلمان درج گردیده عبارتند از مطالبی که پس از مشاهده آگهی هایی که از طریق موسسات و آژانسهای متخصص و معتبر در زمینه اخذ ویزای آلمان درج شده است:

ادامه مطالب مهم ویزای آلمان:

برای سفر به آلمان داشتن ویزای این کشور الزامیست و برای دریافت ویزای آلمان درخواست روادید و گرفتن وقت سفارت نیز الزامیست که با مراجعه به سایت سفارت آلمان در ایران و یا مراجعه به وبسایت سفارت این کشور نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز و ارائه به کنسولگری آلمان اقدام نمایید.

نکته مهم: مطابق آئین نامه روادید، در موارد ذیل امکان پذیرش درخواست روادید وجود ندارد:
1-    درخواست بیش از 3 ماه قبل از سفر پیش رو ارائه گردد
2-    فرم درخواست تکمیل و یا امضاء نشده باشد
3-    متقاضی گذرنامه معتبر با مشخصات ذیل ارائه ننموده باشد:
a.    دارای حداقل 3 ماه اعتبار پس از بازگشت از سفر پیش بینی شده
b.    دارای حداقل 2 صفحه خالی
c.    طی 10 سال گذشته صادر شده باشد
4-    عکس ارائه شده از سوی متقاضی مربوط به بیش از 12 ماه پیش باشد

همچنین تأکید می گردد که اصولاً تنها در صورت ارائه کامل و مطابق مقررات مدارک مربوط به درخواست روادید، امکان صدور روادید وجود دارد.
درخواست های دارای نقص مدارک معمولاً رد می شوند.

فرم اطلاعات کلی در مورد ویزای شینگن

اطلاعات در مورد درخواست روادید "ترانزیت فرودگاه"

فرم درخواست روادید(ویزای) شنگن

کشور آلمان عضو اتحاد شنگن می باشد و برای سفر به کشور آلمان ویزا شنگن مورد نیاز است . حضور شخص متقاضی در هنگام ارائه در خواست جهت مصاحبه الزامی می باشد .

سفارت آلمان کجاست؟

آدرس و تلفن سفارت آلمان جهت مراجعه : خیابان فردوسی شماره 320 - 324 و شماره تلفن : ٣٩٩٩١٢٦٠ همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت سفارت آلمان در تهران به نشانی اینترنتی :www.teheran.diplo.de مراجعه نمائید .

مهمترین پل ارتباطی آلمانیهایی که در خارج از آلمان زندگی میکنند و مشکلات و یا سوالات سیاسی و حقوقی دارند نمایندگی های خارج آلمان هستند که در آنها اینگونه خدمات بررسی میشود.

مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی آلمان

باید بدانید برای دریافت ویزای آلمان به غیر از فرم درخواست روادید ترجمه مدارک و کپی از تمامی صفحات مدارک مورد نیاز است که پس از تطابق کپی با اصل مدارک، اصل مدارک به شما بازگردانده خواهد شد.

۱. شناسنامه ایرانی

2. سه قطعه عکس رنگی

3. گذرنامه با اعتبار بیش از 6 ماه، در نظر داشته باشید از صفحاتی که مهر ویزا در آن خورده و صفحات اول تا پنجم کپی تهیه نمایید.

4. اگر نام همراهان در پاسپورت درخواست کننده‌ی ویزا درج شده باشد، وجود دو قطعه عکس رنگی از هر یک از آن‌ها در مدارک الزامی است.

5. طبق مقررات شینگن، عکس شما روی برچسب ویزا چاپ خواهد شد.

6. عکس‌ها همگی باید این شرایط را داشته باشند: عکس رنگی، زمینه سفید، تمام‌رخ در ابعاد ۴×۶، کمتر از سه ماه پیش گرفته شده و کاملاً با ظاهر فعلی صاحب عکس هم‌خوانی داشته باشد.

7. اجازه کتبی و رسمی والدین یا قیم قانونی مختص کودکانی که تنها یا به همراه شخص ثالثی سفر می‌کنند.

8. اسناد رسمی شغلی و منابع مالی

9. دعوت‌نامه: دعوت‌نامه باید از طریق فردی که شما را می‌شناسد و مقیم آلمان باشد، برای شما ارسال شود. در صورت نداشتن دعوت‌نامه برگه‌ای که تأیید می‌کند شما برای تمام مدت اقامت در آلمان هتل رزرو کرده‌اید یا سند مالکیت، قبض مالیات ملکی یا قبض عوارض سکونت که نشان از این باشد که شما در آلمان صاحب مسکن هستید.

10. برای صاحبان صنوف، تجار، صاحبان صنایع: سند قانونی ثبت مؤسسه، صورت‌حساب بانكی (مشروح عملیات بانكی ماه آخر) یا دفترچه حساب پس‌انداز با تاریخ گشایش حساب

11. دقت کنید که قصد سفر و مدت آن باید با سطح امکانات مالی تناسب داشته باشد. این معیار بر اساس حداقل حقوق روزانه ضرب در تعداد روزهای اقامت محاسبه می‌شود.

12. برای کارکنان مستقل و مشاغل آزاد: کارت صنفی، ‌صورت‌حساب بانكی (مشروح عملیات ماه آخر) یا دفترچه حساب پس‌انداز با تاریخ گشایش حساب

13. برای حقوق بگیران: گواهی اشتغال به كار (تاریخ دقیق شروع به كار و مدت مرخصی)‌، فیش حقوق ماه قبل و صورت‌حساب بانكی (مشروح عملیات بانكی ماه آخر) یا دفترچه حساب پس‌انداز با تاریخ گشایش حساب

14. دقت کنید پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ انگلیسی و مهر شده به سفارت مربوطه ارائه شود.

15. برای اشخاص تحت تكفل (زنان خانه‌دار یا فرزندان): گواهی کار، صورت‌حساب بانكی (مشروح عملیات بانكی ماه آخر) یا دفترچه حساب پس‌انداز متكفل (شوهر، پدر) با تاریخ گشایش حساب

16. گواهی اشتغال به تحصیل مختص دانش‌آموزان دبستانی، دبیرستانی و دانشجویان.

17. بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد آلمان

18. فاکتور پرداخت‌شده‌ی هتل برای کل مدت اقامت در صورت لزوم

19. بیمه مسافرت فردی یا جمعی برای متقاضیان روادید الزامی است. این بیمه موارد زیر را تحت پوشش خود قرار می‌دهد:

-این بیمه همچنین باید تا پایان اقامت شما در تمام کشور های منطقه شینگن معتبر باشد. شرکت بیمه‌گذار باید نماینده‌ای معتبر در کشور آلمان داشته باشد. حداقل پوشش بیمه برای هر شخص مبلغ ۳۰ هزار یورو است.

-هزینه‌های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری.

نکات مهم سفارت آلمان به درخواست کنندگان ویزای این کشور

1. سفارت از پاسخ دادن به سؤالات زیر معذور است:

*پرسش هایی که در حوزه مسئولیت سفارت آلمان در تهران نیست.

*پرسش های مربوط به تعیین وقت مصاحبه.

*پرسش هایی که پاسخ آن ها در سایت سفارت موجود است.

2. توجه داشته باشید که پیش از مراجعه به بخش کنسولی باید اطلاعات لازم در مورد روند انجام امور و مدارک مورد نیاز را از طریق وب‌سایت سفارت آلمان کسب کنید. در صورت نقص مدارک، باجه از پذیرفتن درخواست معذور است.

3. ایمیل‌های خود را به زبان انگلیسی یا آلمانی ارسال کنید. سفارت آلمان به ایمیل‌هایی که به زبان فارسی نوشته شده‌اند، پاسخ نخواهد داد.

4. تمامی هزینه‌های خدمات کنسولی به‌صورت نقد و به ریال دریافت می‌شود. در بخش حقوقی/ کنسولی چک پول هم پذیرفته می‌شود.

5. جهت درخواست گذرنامه جدید و کارت شناسایی آلمانی باید وقت قبلی تعیین شود.

اطلاعات دیگر برای دریافت ویزای آلمان

مدارکی را که در موارد استثنایی پس از ارائه درخواست ویزا از طرف بخش ویزا مطالبه می‌شود (نقصی مدارک)، می‌توانید فقط در روزهای کاری سفارت از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۱:۳۰ به بخش ویزا تحویل دهید.

در خواست ویزای خود را به‌موقع  بدهید

به دلیل تعداد زیاد مراجعه‌کنندگان و محدودیت‌های بخش ویزای سفارت، به‌ویژه در تابستان (ماه می تا اکتبر) و همچنین ایام نوروز؛ امکان دارد تعیین وقت چند هفته طول بکشد. بررسی تقاضا برای دریافت ویزای شینگن هم حدود ۱۴ روز زمان می‌برد. بنابراین در برنامه‌ریزی سفر خود به آلمان به این زمان‌بندی‌ها توجه کنید.

هنگام ارائه درخواست ویزا باید تمام مدارک به‌طور کامل تکمیل و تمام گواهی‌ها ارائه شود. نقص مدارک باعث رد درخواست می‌شود. برای درخواست‌کنندگان زیر ۱۶ سال الزامی است که هر دو نفر از والدین یا قیم‌ها فرم درخواست را امضا کنند.

ارائه درخواست تنها با مدارک کامل امکان پذیر است

برگه‌های راهنمای سفارت را به‌دقت مطالعه کنید. در این برگه‌ها جزئیات امر و مدارک لازم ذکر شده‌اند. ممکن است قوانین اعلام‌شده تغییر کنند. بنابراین پیش از آن‌که در تاریخ تعیین‌شده مراجعه کنید، یک بار دیگر برگه‌ها را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی آگاه شوید.

پیش از روز تعیین‌شده هیچ مدرکی (به‌طور مثال دعوت‌نامه) برای سفارت ارسال نکنید. همه مدارک را باید شخص متقاضی هنگام ارائه درخواست به‌طور کامل به همراه داشته باشد.

مقابل ساختمان سفارت و در کوچه‌های اطراف آن افرادی هستند که به شما پیشنهاد انجام کارهای ویزا می‌دهند. سفارت آلمان متذکر می‌شود که این افراد که گاهی ادعا می‌کنند با سفارت همکاری دارند، هیچ ارتباطی با سفارت ندارند.

فرم‌های درخواست ویزا رایگان هستند و می‌توانید آن‌ها را از وب‌سایت سفارت دانلود کنید.

اگر مدارک جعلی یا دستکاری‌شده ارائه دهید، برای شما ویزا صادر نمی‌شود و تا مدت طولانی هم هیچ ویزای شینگنی برای شما صادر نخواهد شد.

بنا به گفته بسیاری از متقاضیان، شرکت‌های بیمه مدعی گرفتن وقت در قبال دریافت وجه هستند، در صورتی که رسید تعیین وقت ارسال‌شده برای آنان جعلی است.

امکان باطل کردن وقت‌هایگرفته‌شده  نیست

امکان باطل کردن وقت‌های گرفته‌شده نیست. به همین دلیل دقت کنید زمانی برای گرفتن وقت به سایت سفارت مراجعه نمایید که مطمئن هستید می‌توانید در وقت تعیین‌شده به سفارت مراجعه کنید و مدارک شما تا آن زمان کامل هستند. همچنین وقتی که برای ارائه مدارک دریافت ویزا می‌گیرید، باید حداکثر سه ماه پیش از تاریخ سفر شما باشد.

آگهی های تصادفی ویزای آلمان
آگهی های ویزای توریستی
ویزای 5 ساله مولتی کانادا
توان آگهی 9
آژانس مسافرتی ویزا و تور:ویزا شینگن
تلفن :02188674642
ویزای فرانسه با آژانس سفر نیلی , توریستی

آژانس مسافرتی ویزا و تور: سفر نیلی
تلفن :02100000

اخذ ویزای هند

آژانس هواپیمایی ویزا و تور:ملل فردوس
تلفن :021000000

اخذ ویزای دبی و روسیه

آژانس مسافرتی ویزا و تور:آذر گشت
تلفن :0210000