آگهی های ویزای کانادا

1395/06/06
ویزای 5 ساله مولتی کانادا
توان آگهی 9

ویزای 5 ساله مولتی کانادا خدمات ویزای پنج ساله مولتی کانادا جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعتهاى کارى با شماره های فوق و ساعات غیرکاری با موبایل 09129343667 تماس حاصل فرمائید. مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی کانادا : اصل پاسپورت جدید تمامی متقاضیان با حداقل دو سال اعتبار به انضمام کلیه گذرنامه های قبلی یک قطعه عکس ۳٫۵*۴٫۵ جدید رنگی تمام رخ با زمینه سفید - ترجمه سند ازدواج در صورتیکه زن و شوهر با هم سفر میکنند - گردش حساب سه ماهه آخر به همراه نامه تمکن به لاتین - ترجمه اسناد ملکی یا تجا

آژانس مسافرتی ویزا و تور:ویزا شینگن / تلفن :02188674642

1396/03/10
ویزای کانادا توریستی و 5 ساله مولتی با دعوتنامه با کارشناسان ویزای کانادا
توان آگهی 5

ویزای کانادا توریستی و ویزای 5 ساله کانادا و ویزای مولتی کانادا همراه با دعوتنامه با کارشناسان ویزای کانادا شرایط ویزای کانادا قبل از شروع هر کاری در مسیر اخذ ویزای کانادا باید خود را برای درخواست وقت سفارت کانادا آماده سازید و اولین قدم در این مسیر تکمیل مدارک مورد نیاز جهت ارائه به افسر پرونده ویزای کانادا و نیز امور انگشت نگاری میباشد. لازم به ذکر است در تمامی مراحل اعم از مصاحبه سفارت کانادا و انگشت نگاری حضور شخض مسافر الزامیست و هر شخصی به غیر از این را اعلام کرد باید به گفته و عملکردشا

مرجع ویزای کانادا / تلفن :02188674642

1396/02/09
ویزای توریستی ۵ ساله مالتی پل کانادا
توان آگهی 1

ساربان گشت کویر / تلفن :02188176929 - 09300662580

1395/10/29

ویزای کانادا

ابتدا مطالبی در مورد کانادا و چگونگی اخذ ویزای کانادا توریستی و ویزای مولتی 5ساله همراه با دعوتنامه این کشور را بخوانید و پس پایان, با مراجعه به آگهیهای این بخش و تماس با مشاوران مجرب و متخصص کانادا که دارای مجوز رسمی میباشند, ویزای کانادا را تضمینی در سریعترین زمان با شرایط ویژه و ارزانترین قیمت دریافت نمایید.

نکته: جهت اخذ ویزای تضمینی کانادا ۵ ساله قراردادی با متقاضی منعقد میگردد که در صورت احتمال بسیار کم رد درخواست ویزای کانادا متقاضی، کل هزینه قرارداد، حتی مبلغ واریزی سفارت، به وی عودت داده خواهد شد تا هیچ ضرری متوجه ایشان نشود.

قبل از اخذ ویزا کانادا و سفر به این کشور پهناور آیا میدانید شمالی ترین کشور قاره آمریکا و دومین کشور بزرگ جهان کانادا است؟ که البته از شمال به اقیانوس منجمئ شمالی، از جنوب به کشور امریکا، از غرب به اقیانوس آرام و از شرق به اقیانوس اطلس منتهی میشود.

ویزای کانادا و اخذ ویزای توریستی کانادا از یک مرکز مطمئن لازمه سفر به این کشور میباشد. ویزای مسافرتی از نوع ویزاهای موقت کاناداست که Temporary Visit Visa می گویند. به طور کلی برای آنکه موفق به دریافت این ویزا شوید باید شرایط زیر را داشته باشید.

راهنمای اخذ ویزای کانادا تضمینی

فرم های تقاضانامه ویزا را بی کم و کاست پر کنید.
مدارک لازم را به طور کامل ارائه نمایید.
به کمک فرم ها و مدارک نشان دهید که انگیزه موجه برای مسافرت به کانادا دارید.
به کمک فرم ها و مدارک نشان دهید که استطاعت مالی لازم برای مسافرت به کانادا دارید.
به کمک فرم ها و مدارک نشان دهید که پیش از خاتمه مدت اقامت خود در کانادا خاک این کشور را ترک خواهید کرد (وبه طور غیر قانونی در کانادا نخواهید ماند یا تقاضای پناهندگی نخواهید داد).
به کانادا ممنوع الورود نیستید.
یکی از انواع ویزای کانادا, ویزای مولتی 5 ساله یا ویزای کانادا مولتیپل که به نام (ویزای کانادا مالتیپل) نیز میباشد.
برای دریافت ویزای کانادا ویزاکاران نیازمندی تخصصی امور ویزا و سفر به معرفی خدمات دهندگان و مشاوران متخصص از طریق نمایش آگهی های رایگان ایشان به افرادی که قصد دریافت ویزای کانادا و تعیین وقت سفارت این کشور را دارند میپردازد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ویزای کانادا و شرایط دریافت ویزای کانادا با مشاوران مجرب موسسات و آژانسهای مسافرتی که دارای مجوز رسمی میباشند و تاریخچه مثبت عملکرد ایشان در این حوضه تایید شده است تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است با داشتن ویزای شینگن در پرونده ویزاهای خود راحتتر به ویزای کانادا دست پیدا خواهید کرد و هرچه تعداد ویزای شینگن موجود در پاسپورت شما بیشتر باشد متقابلا احتمال قبولی شما در مصاحبه سفارت کانادا و دریافت ویزا بیشتر خواهد شد.

ویزای کانادا, ویزا کانادا, اخذ ویزای کانادا, ویزای کانادا مولتی, ویزای 5 ساله کانادا, ویزای فوری کانادا, ویزای توریستی کانادا, مدارک ویزای کانادا, ویزای مولتیپل کانادا چیست

ادامه راهنمای اخذ ویزای کانادا:

ویزای کانادا اخذ ویزای کانادا توریستی تضمینی و فوری اخذ ویزای مولتیپل کانادا یا ویزای 5 ساله کانادا همراه با دعوتنامه معتبر با ارزانترین قیمت در مرجع ویزا و سفر ویزاکاران از طرف کارگزاران مستقیم ویزای کانادا انجام میگیرد.

با توجه به اینکه گرفتن وقت سفارت کانادا برای اخذ ویزای کانادا کار دشواریست و سختگیریهایی در سفارت کانادا برای ایرانیان در این امور وجود دارد، موسسات و آژانسهای مسافرتی عضو ویزاکاران این اطمینان را به شما میدهند که با توجه به قدرت بالا و کادر مجرب و متخصص وقت سفارت و اخذ ویزا تمام امور مربوطه را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

درباره کانادا بیشتر بدانید:

نکته جالب اینکه نام کانادا از یک واژه سرخپوستی به نام Kanata به معنی دهکده یا سرپناه میآید.

کانادا 6 برابر ایران و شامل 10 استان و 3 قلمرو میباشد که مهم‌ترین استان از لحاظ اقتصادی و سیاسی، استان انتاریو می‌باشد که شهرهای تورنتو و اتاوا در آن قرار دارد، کبک، آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نووااسکوشیا، اونتاریو، جزیرهٔ پرینس ادوارد و ساسکاچوان دیگر استان‌های این کشور هستند، ۳ قلمروی آن خطهٔ شمال غرب، نوناووت و یوکان است.

اگر تنها راه مهاجرات به کانادا اجازه‌ی کار باشد پس ساده‌ترین راه رسیدن به کانادا دریافت ویزای توریستی است. به این ترتیب زمانی که در کانادا سکونت دارید، می‌توانید به دنبال شغل مناسبی بگردید. ولی باید این مسئله را به خاطر داشته باشید که اجازه ندارید با ویزای توریستی به کار مشغول شوید ولی می‌توانید در مورد شغل موردنظر با افراد مختلف مشورت کنید. به خاطر داشته باشید که باید برای ورود به کانادا یک دلیل موجه (غیر از جستجو برای شغل) داشته باشید چون احتمالا افسر مرزی به شما اجازه‌ی ورود نمی‌دهد. با این حال دروغ نگویید چون اگر دروغ شما برملا شود، دیگر اجازه ی ورود به کشور را از دست می‌دهید. بهتر است برای گذراندن تعطیلاتی دل‌انگیز در کانادا برنامه‌ریزی کنید و با افراد مختلف آشنا شوید.

مدارک مورد نیاز ویزای کانادا

 • مدارک شناسایی و مدارک دارایی:

 1. اصل + کپی رنگی پاسپورت جدید و قدیمی(کپی از صفحه مشخصات – تمامی صفحات ویزا دار و مهر شده اعم از مهر های ورود و خروج)
 2. اصل + کپی از تمام صفحات شناسنامه متقاضیان.
 3. اصل + کپی از تمام صفحات شناسنامه فرزندان مجرد.
 4. اصل + کپی از گواهی اشتغال به تحصیل فرزندان مجرد.
 5. اصل + کپی رضایت نامه محضری پدر برای خروج فرزند زیر 18سال به همراه مادرش.
 6. اصل + کپی از تمام صفحات اسناد ملکی منگوله دار و غیر منگوله دار شامل مبایعه نامه – قرارداد پیش خرید و غیره به نام متقاضی و یا همسر.
 7. اصل + کپی اجاره نامه معتبر.
 8. اصل + کپی قباله ازدواج.
 9. اصل + کپی کارت پایان خدمت.
 10. گواهی لاتین بانک یا حساب های سپرده کوتاه مدت و بلند مدت و پرینت 3 ماه از حسابی که سود سپرده به آن واریز میشود ( به نام متقاضی و یا همسر)
 11. گردش حساب 3 ماهه و 6 ماهه از حساب های جاری و کارکرد دار متقاضی و یا همسر ایشان.
 12. نفری 2 قطعه عکس سایز 5*3 در 5*4 (جدید – رنگی – زمینه سفید)
 • مدارک کاری ویزای کانادا:

 1. اصل + کپی آخرین فیش حقوقی متقاضی و همسر ایشان.

 2. گواهی کاری که در آن سمت – حقوق و تاریخ شروع همکاری قید شده باشد.

 3. اصل + کی جواز کسب.
 4. در صورت داشتن قرارداد کاری با شخص و یا سازمان ها و شرکت های خصوصی و یا دولتی حتما به لیست مدرک اضافه کنید.

مدارک شرکت:

( کلیه مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند.

کلیه امور مربوط به اخذ ویزای کانادا را به کارگزاران، موسسات و آژانسهای مسافرتی معتبر و مجرب در این حوضه بسپارید، ایشان متعهد شده اند از ابتدا تا انتهای مسیر همراه شما باشند تا با خیالی آسوده و با قیمتی رقابتی ویزای کانادا را برای خود و خانواده محترمتان دریافت نمایید.

دعوتنامه کانادا

مشاوران متخصص و مجرب ما از طریق دعوتنامه کانادا، ویزای این کشور را تضمین شده برای شما در سریع ترین زمان ممکن و البته با قیمتی ارزان و غیر قابل رقابت اخذ خواهند نمود.

در اینجا مطالبی درباره چگونگی دریافت دعتنامه ویزای کانادا را برایتان توضیح خواهیم داد.

اگر مقیم دائم یا تابع کانادا هستید و عزیزانتان قصد دیدار شما کرده اند، می توانید تا حدودی به آنها در این زمینه کمک کنید. معمولا سفارت کانادا در تهران به کسانی ویزای توریستی می دهد که فامیل نزدیکشان در کانادا زندگی می کنند و در ضمن شرایطشان به گونه ایست که بعد از دیدار عزیزانشان به ایران باز می گردند. اثبات قسمت دوم یعنی برگشتن به ایران که معمولا ترکیبی از مسایل عاطفی و مالی است به عهده متقاضی ویزاست اما در بخش اول که شما باشید لازم است برخی کارها را برایشان انجام دهید.

 1. پرکردن فرم ها: اگر نزدیکان شما توانایی پر کردن فرم هایشان را ندارند (به علت عدم تسلط کافی به زبان انگلیسی یا فرانسه) فرم ها را از طریق سایت سفارت کانادا در تهران دانلود کنید و برایشان پر نمایید
 2. باور کنید کمک بزرگی به آنها خواهید کرد.
 3. ارسال مدارک لازم: معمولا لازم است کپی کارت تابعیت (شهروندی – Citizenship) یا اقامت دائم PR Card خود را برایشان ارسال کنید. گاه لازم می شود مدارک دیگری را هم ارسال کنید. مدرکی که معمولا همیشه از شما می خواهند Notice of Assessment (یا همان برگ مالیاتی) است. کپی آخرین نمونه ای که در اختیار دارید را بفرستید. علاوه بر اینها ممکن است از شما گردش حساب بانکی، حساب پس انداز و غیره را هم بخواهند که البته قبول دارم که این چیزها را ترجیح می دهید در اختیار کسی نگذارید ولی اگر قصد دعوت عزیزانتان را دارید چاره ای نیست که برخی اطلاعات خصوصی خودتان را برملا کنید. شاید هم بتوانید با سفارت هماهنگ کنید که مدارک مستقیما در اختیار سفارت قرار بگیرد تا مشکل Privacy هم پیش نیاید.
 4. ارسال دعوتنامه: در حال حاضر نیازی به تایید دعوتنامه توسط Notary Public (دفتر اسناد رسمی) نیست؛ همچنین نیازی به ارسال قسم نامه Affidavit رسمی ندارید. فقط کافی است متنی را تهیه کنید که در آن اسامی همه کسانی که دعوت می کنید ذکر شده باشد و همین طور بنویسید که هزینه های آنها را در مدت زمان اقامتشان تقبل خواهید کرد. متنی که می نویسید هماهنگ با فرم هایی باشد که پر کرده اید. من در ادامه یک نمونه متن آورده ام. در ضمن برای اطلاعات بیشتر در مورد دعوتنامه علاوه بر نمونه دعوتنامه ای که در زیر آمده است می توانید به متن اداره مهاجرت کانادا هم مراجعه فرمایید.

فهرست دقیق مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی (یا همان مسافرتی) Temporary Visit Visa مرتب تغییر می کند. بنابراین توصیه می کنم حتما به وبسایت رسمی اداره مهاجرت کانادا مراجعه کنید.

نمونه یک دعوتنامه کانادا

متن زیر را می توانید با پر کردن جاهای خالی، تغییر نام استان به استان محل سکونت خودتان  و اضافه و کم کردن برخی نوشته ها با توجه به شرایط خاص خودتان به عنوان دعوتنامه استفاده کنید. دقت فرمایید که این متن، یک نوشته حقوقی نیست و در ضمن به این معنا نیست که حتما باید این متن را بفرستید. من مشابه همین متن را بارها برای عزیزانم فرستاده ام و تا کنون حداقل پنج بار به کمک آن ویزا گرفته اند ولی به معنای کامل بودن آن نیست. در ضمن بعضی سفارت ها ممکن است از شما بخواهند که متن را به مهر یک محضر رسمی برسانید یعنی یا Notary Office یا Commissioner of Oath. خوشبختانه در مورد سفارت کانادا در تهران تا به امروز چنین نبوده است. (حداقل من تا به امروز حتی یک مورد هم سراغ ندارم).

CANADA

PROVINCE OF ONTARIO

To whom it may concern:

In the matter of invitation and declaration of support for my [type in the relationship…] [type in the name…] born on [type in the birth of date of the main invitee…] and [enter the name of others if applicable…].

To: Canadian Embassy Visa section

I [type in your name…] born on [type in your date of birth…] do solemnly declare that:

I am a [either a Canadian Citizen or a Permanent Resident of Canada] and residing at [type in your address…].

I am [explain your employment status and the company you work for or the business you own…]

My [type in the year…] notice of assessment and [mention any other documents you are submitting…] are enclosed.

I wish to invite [refer to the relationship of the person or peoples you have invited…] as mentioned above to come to Canada to visit me, and my family.

I am willing to provide accommodation, food, health and medical insurance and any financial matter that they may require during their visit.

I make this solemn declaration conscientiously believing it to be true and knowing that it is to the same force and effect as if made under oath.

[your name and signature…]

 ویزای مولتی یا مولتیپل بلند مدت 5ساله کانادا چیست؟

ویزای طولانی مدت و مولتیپل کانادا که به صورت 5 ساله صادر میشود نوعی از ویزای این کشور است که به دارنده ویزا اجازه داده میشود به دفعات و از طریق مرزها و در زمانهای مختلف به کانادا تردد داشته باشد

تاریخ اعتبار ویزای مولتی کانادا تا یک ماه مانده به ابطال گذرنامه شخص میباشد

با داشتن ویزای مولتی کانادا که 5ساله است شما میتوانید تابیش از 4 سال اعتبار ورود و خروج داشته باشید

:ویزای مولتی کانادا شامل دو گروه میشود که این دستور ادامه مهاجرت و اقامت کانادا میباشد

افرادی که به صورت مداوم به کانادا سفر میکنند و پدر مادرهای مسن و بازنشسته ای که قبلا از طریق فرزندانشان برای

.مهاجرت به کانادا و اقامت این کشور اقدام کرده اند

با تمام اینها تضمینی برای اخذ ویزای کانادا وجود ندارد و در آخر این افسر پرونده است که تصمیم میگیرد مهر ویزا در پاسپورت شخص بخورد یا خیر اما تجربه چندین ساله موسسات و فعالان معتبر و دارای مجوز رسمی عضو ویزاکاران قطعا به کمک شما خواهد آمد و توسط مشاوره رایگان با کارشناسان ایشان قادر به دریافت ویزای کانادا به صورت تضمینی در انواع مختلف از

.جمله مولتیپل 5 ساله خواهید شد

چگونه ویزای مولتیپل کانادا دریافت کنم؟

اگر جز یکی از دو گروه قید شده هستید میتوانید به جای درخواست ویزای سینگل یا تک ویزای مولتیپل و بلند مدت درخواست کنید ولی در اینجا این سوال پیش میآید که اگر جز این دو دسته نباشیم هم امکان دریافت ویزای مولتی کانادا هست یا خیر؟ فعالان معتبر و متخصص عضو ویزاکاران با قاطعیت به شما بله میگویند چرا که اخذ ویزای کانادا تنها به قانع کردن افسر پرونده بستگی دارد و اینجاست که تفاوت کار با یک موسسه و وکیل با تجربه و معتبر مشخص میشود و با در اختیار گذاردن کلیه امور

.اخذ ویزای کانادا به ایشان و مشاوره رایگان تخصصی در کنار عقد قرارداد رسمی به این مهم دست پیدا خواهید کرد

جستجوی مرتبط
ویزای بلند مدت کانادا قیمت اخذ ویزای کانادا ویزای کانادا اخذ ویزای کانادا قیمت ویزای کانادا مدارک لازم برای ویزای کانادا ویزای کانادا تضمینی ویزای کانادا فوری اخذ ویزای کانادا فوری اخذ ویزای کانادا تضمینی اخذ فوری ویزای کانادا ویزای توریستی کانادا مولتی 5 ساله ویزای توریستی کانادا مولتی ویزای کانادا مولتی شرایط دریافت ویزای کانادا ویزای مسافرتی کانادا اخذ ویزای مسافرتی کانادا سفر به کانادا و ویزای کانادا ویزای مولتی کانادا ویزای تضمینی توریستی کانادا اخذ ویزای توریستی کانادا تضمینی اخذ ویزای کانادا توریستی دریافت ویزای توریستی کانادا دریافت ویزای کانادا قیمت ویزای توریستی کانادا هزینه ویزای کانادا هزینه ویزای توریستی کانادا ویزای مولتی 5 ساله ویزای تضمینی کانادا ویزای اقساطی کانادا اخذ ویزای فوری کانادا گرفتن ویزای کانادا ویزای توریستی تضمینی کانادا ویزای توریستی کانادا اقساطی دریافت ویزای کانادا توریستی ویزا تضمینی کانادا ویزای مولتیپل کانادا ویزای مولتی کانادا از ایران اخذ ویزای مولتی کانادا ویزای مولتی کانادا ارزان ویزای توریستی کانادا ارزان قیمت ویزای توریستی کانادا مولتی ویزای مولتی 5 ساله کانادا ویزای مولتیپل کانادا تضمینی ویزای مولتیپل کانادا فوری ویزای توریستی کانادا ویزای مالتیپل کانادا ویزای مالتیپل کانادا ارزان قیمت ویزای مالتیپل کانادا شرایط ویزای مالتیپل کانادا ویزای مالتیپل کانادا فوری ویزای مالتیپل کانادا تضمینی ویزای 5 ساله مولتی کانادا ویزای 5 ساله مالتی کانادا ویزای کانادا ارزان ویزای ماتیپل کانادا ویزای کانادا مولتیپل ویزای کانادا مالتی مالتیپل کانادا مولتیپل کانادا ویزای آسان کانادا ویزای کانادا آسان خدمات ویزای کانادا ویزای توریستی کانادا 2016 اخذ ویزای توریستی کانادا 2016 شرایط ویزای توریستی کانادا 2016 ویزای مولتی کانادا 2016 ویزای مولتیپل کانادا 2016 ویزا مولتی کانادا اخذ ويزاي كانادا اخذ ويزای كانادا وکیل رسمی مهاجرت ویزای اسان کانادا مولتی کانادا ویزا کانادا اخذ ویزا کانادا گرفتن ویزا کانادا ویزا کانادا تضمینی ویزا کانادا فوری هزینه ویزا کانادا مدارک ویزا کانادا شرایط ویزای کانادا 2017 شرایط گرفتن ویزا کانادا 2017 اخذ ویزای کانادا 2017 هزینه ویزای کانادا 2017 دعوتنامه کانادا ویزای 5ساله کانادا نمونه دعوتنامه کانادا شرایط دعوتنامه کانادا ویزای 5 ساله کانادا دریافت ویزا کانادا ویزای توریستی کانادا تضمینی
آگهی های ویزای توریستی
ویزای 5 ساله مولتی کانادا
توان آگهی 9
آژانس مسافرتی ویزا و تور:ویزا شینگن
تلفن :02188674642
ویزای فرانسه با آژانس سفر نیلی , توریستی

آژانس مسافرتی ویزا و تور: سفر نیلی
تلفن :02100000

اخذ ویزای هند

آژانس هواپیمایی ویزا و تور:ملل فردوس
تلفن :021000000

اخذ ویزای دبی و روسیه

آژانس مسافرتی ویزا و تور:آذر گشت
تلفن :0210000